Berk Hızlıateş Buca için aday adayı!

4 Aralık 2023 Pazartesi   16:32

Buca Belediyesi'nde basın müdürlüğü, özel kalem müdürlüğü ve belediye şirketi BUCAMAR'ın genel müdürlüğü gibi önemli görevlerde bulunan Berk Hızlıateş, CHP'den Buca Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıkladı.
CHP Buca İlçe Başkanlığına dosyasını teslim eden Hızlıateş, “Öncelikle bugüne kadar destek veren herkese çok teşekkür ediyorum. İnsanların ilgisine, takdirine mazhar olmak önemli. Karar verme sürecinde her kesimden pek çok insan aradı, görüştü ve aday adayı olmam için teşvik etti. Şunu düşünüyorum; demek ki bugüne kadar yaptığım işlerle, hayata geçirdiğim projelerle doğru adımlar atmıştım ve insanların güvenini kazanmışım. Bugün de ilk kez 22 yıl önce, henüz 16 yaşında kapısından içeri girdiğim, baba ocağımız Cumhuriyet Halk Partisinde aday adaylığımı açıklamaktan gurur duyuyorum” dedi.

BUCA’YI BİRLİKTE YÖNETECEĞİZ


Berk Hızlıateş; “Yeni nesil yönetim anlayışlarında tek bir kişinin yönetmesi artık kabul görmüyor. Buca gibi pek çok ilden bile büyük bir ilçeyi katılımcı yönetim modeli ile yöneteceğiz. Muhtarlarımız gözümüz, kulağımız olacak, teknolojinin tüm imkanlarıyla halk tüm yönetim aşamalarına dahil olacak. Bu yüzden sloganımızı ‘sen de katıl’ olarak belirledik” dedi. 


“Yaptırdığımız anketlerde Buca halkı herkesin inancına saygılı, laf değil iş üreten, yeniliklere açık, yerel yönetimlerde deneyimli ve genç belediye başkanı istiyor” diyen Berk Hızlıateş “Dünya hızla değişirken biz kendimizi yenilemeden bir şeyleri değiştiremeyiz. Buca’da köklü bir değişim için teknolojiyi kullanarak, her konunun profesyonelleriyle projelerimizi şekillendirdik. Buca’da yeni nesil bir belediyeciliği hayata geçireceğiz” diye konuştu.Sayfa Adresi: http://www.sonkaleizmir.com/haber/Berk-Hizliates-Buca-icin-aday-adayi/142938