Belediye binasında silahlı saldırı... Zeydan Karalar'ın özel kalemi vuruldu!

12 Şubat 2024 Pazartesi   13:05

Olay, saat 12.30 sıralarında Adana Büyükşehir Belediyesi'nde meydana geldi. 

İddiaya göre kimliği belirsiz bir kişi, tabancayla girdiği belediye binasında özel kalem müdürü vekili Samet Güdük'e ateş açtı. Güdük, vücuduna isabet eden kurşunlarla ağır yaralandı. 

İhbar üzerine belediyeye polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Vücuduna 3 kurşun isabet ettiği belirtilen Güdük, belediye yakınındaki özel bir hastaneye kaldırıldı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı. 

BAŞKAN KARALAR, DOKTORLARDAN BİLGİ ALDI
Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Büyükşehir Belediyesi Özel Kalem Müdür Vekili Samet Güdük'ün ameliyata alındığı özel hastaneyi ziyaret ederek doktorlardan bilgi aldı. Hastane çıkışında bilgi veren Karalar, "Saldırıyı gerçekleştiren kişi, yalvar yakar işe aldığımız biriydi. Niye böyle bir şey yaptı, anlamadık. Belediye personeli olduğu için arkadaşlar üstünü aramamışlar. Balcalı Hastanesi'nden işinde uzman, çok önemli hocalarımız Samet'in ameliyatını yapıyor. Herkesten dua bekliyoruz" dedi.Sayfa Adresi: http://www.sonkaleizmir.com/haber/Belediye-binasinda-silahli-saldiri-Zeydan-Karalar-in-ozel-kalemi-vuruldu/146422